Bohaterowie

Diana Eleanor Dixon


 Wiek: 20 lat

Opis: Razem z jej bratem Ianem wyprowadzili się z domu. Powód? W trakcie jednej z kłótni, ich matka uderzyła Dianę, a ojciec miał to gdzieś. W dniu 18-stych urodzin dziewczyny, spakowali się i przeprowadzili do Londynu. Od tamtego czasu radzą sobie sami. Interesuje się modą. Od dziecka projektuje różne rzeczy.

Charakter: Diana to dziewczyna która potrafi postawić na swoim. Kiedy trzeba potrafi uderzyć. Umie słuchać. Stara pomagać się wszystkim wokół.
Sue Mary Moore


Wiek: 19 lat

Opis: Do domu dziecka trafiła zaraz po narodzinach. Z tego co zostało jej opowiedziane, wie, ze jej matka została zgwałcona. Mimo iż była jeszcze mała, nie zainteresowała nikogo i opuściła placówkę dopiero w 18 urodziny. Nie miała tam nikogo, oprócz Jaspera. To on pomógł jej zaaklimatyzować się w Londynie. Mieszka razem z Dianą i Ianem.

Charakter: Na pozór cicha i zamknięta w sobie. W gronie znajomych istny huragan. Lubi się bawić. Szalona, przyjacielska, leniwa-te trzy słowa idealnie ją opisują.


Ian Dixon

Wiek: 21 lat

Opis: Za swoją siostrę oddałby życie. Wiele osób mówiło mu, że zrobiłby karierę jako model, ale on woli gotować. To w kuchni spędza najwięcej czasu. Pracuje jako kucharz w jednej z londyńskich restauracji. Gdyby nie kredyt, dzięki swoim zarobkom mógłby żyć dużo lepiej.

Charakter: Ian jest bardzo opiekuńczy. Jest romantykiem. Łatwo zawiera nowe znajomości. Ian w młodości był bardzo ruchliwi. Często wdawał się w bójki. Teraz stał się trochę spokojniejszy.Jasper Black

Wiek: 19 lat

Opis: Jasper trafił do domu dziecka w wieku 14 lat, ponieważ jego ojciec w trakcie jednej z kłótni  zamordował jego matkę. Najlepszy przyjaciel Sue. Przyjaciel Diany i Iana. Z Ianem często denerwują dziewczyny. Zawsze miał powodzenie u płci przeciwnej [u mężczyzn także] , ale każdą odrzucał, bo jak to mówi, ma już kogoś na oko.

Charakter: Jasper jest agresywny. Wystarczy, ze ktoś obrazi jego, albo kogoś mu bliskiego, a on już się denerwuje. Mimo to, jest bardzo uczuciowy. Nigdy umyślnie nie skrzywdził by kobiety. 

 


Oraz:

 

The Wanted - angielsko-irlandzki boysband. Grupa składa się z pięciu członków: Maxa George'a, Sivy Kaneswarana, Jaya McGuinessa, Toma Parkera, i Nathana Sykes'a.

 Kelsey Hardwick

Nareesha Mccaffrey

Samantha Moore

Elizabeth Moore

Olivia Houston

Harry Swann

Elizabeth i  Antoni Swann
Bohaterowie będą dodawani na bieżąco.  
Nie opisywałam The Wanted, mimo iż są bohaterami głównymi,
a raczej kilku z nich, bo mi się nie opłacało. I jestem leniwa. :D
1 komentarz:

  1. Noom ciekawie :*.
    Już nie mogę się doczekac prologu :*.
    Weny !

    Mychaaa ;***

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do dzielenia się opinia na temat posta. Z góry dziękuje za wszystkie komentarze! Proszę o nie spamowanie, do tego służy zakładka spam.
Alice in Wonderland †